Gaardlav

.

 Nørre Søgades Gårdlav 
OBS: Gårdlavs-info:
Materiale fra General-forsamling 2019 der blev afholdt torsdag den 25. april, 2019
klik og læs

Se gården lidt fra oven..... Klik


Ved mindre skader i gården -henvend dig til vores gård-mand Jesper - se kontakt-oplysninger nedenfor ...
  
Menu:
1.Generalforsamlinger  

 

2. Vedtægter/drift af Gården  
3. Sidste nyt OBS: Cykelrazzia gennemføres fra 2. maj til 3. juni 2019
4.Gårdens Ejendomme
5. Billeder Gården
 
Kontakt til Gårdlavets bestyrelse og andre nyttige kontakter
Navne Fastnet Mobil Adresse    E-mail Funktion
Ordinære Medlemmer          
Carsten Høymann Olsen   20 88 66 56 Turesensgade 35, 1. th Carsten_olsen@msn.com Formand
Nicholas Woollhead   20 95 29 21 Nansensgade 11, 1.th. nicholasw220@gmail.com Kasserer/næstformand
Malene Koch 31 25 31 14 Nørre Søgade 49b, 2tv malene.dragonfly@live.dk Grønne Initiativer
Brian Weicher   41 61 96 13 Nansensgade 3 weicher.brian@gmail.com Tekniske områder
Henrik Ginge   31 67 00 48 Nansensgade 5, 1. th. mail@henrikginge.com  
Suppleanter          
Maj Rabøl Hansen   31 55 57 27 Nansensgade 3 majronja@gmail.com Ordinær suppleant
Jens Trædmark Jensen   40 51 13 46 Nørresøgade 45 jens@tradmark.dk Ordinær suppleant
Hanne Hende     Turesensgade 33 biccibonny@hotmail.com  
Belinda Misty   23 32 19 61 Turesensgade 29A glumsoee@hotmail.com  
Christian Bastlund   33 93 55 69  Turesensgade 25, st. christian_bastlund@yahoo.dk Tidligere B-medlem
Karina Tørnsø     Nansensgade 9, 1.tv. karina@johannessens.dk  
Øvrige funktioner        
Jesper Mulbjerg   41 61 96 13 2605 Brøndby info@mulbjerg-service.dk Gårdmand mv
Lars J. Nielsen 33 11 63 64  

Rosenborggade 3

ljn@bjd-advokater.dk Admin/Beretning
Mette Wax Due 33 11 63 64   Rosenborgade 3 md@bjd-advokater.dk Admin/Regninger
Jesper Hansen 40 25 03 13   Køge larsjesper@me.com Porte/smede
Jonas Olsen 35 35 25 65   Hans Tavsens Gade 40 post@e-conomic.com Store Træer